wtorek, 20 grudnia 2011

Nagrodzona cierpliwość - wymarzona choinka

   Nie wyobrażam sobie Świąt bez "Opowieści wigilijnej" Charlesa Dickensa. Gdyby rok temu zjawił się u mnie duch przyszłości to wiedziałabym, że spełni się moje marzenie dotyczące pasiastych bombek. Ponieważ jednak się nie zjawił, musiałam cierpliwie czekać cały rok, aby na własnej skórze się przekonać, że przy odrobienie szczęścia i przypadku wszystko może się udać.

   Rok temu marzyłam o ubraniu bombek w pasiasty materiał, ale nigdzie takiego nie znalazłam. Nawet nie wiecie jak ogromna była moja radość w tym miesiącu, gdy podczas przypadkowej wizyty w SNC natknęłam się na ściereczki w czerwone i białe paski. Byłam tak szczęśliwa, że chciałam wykupić cały towar, ale w sklepie były tylko 3 sztuki, a w moim portfelu 10 zł. Ucieszyłam się drugi raz, że zachowałam ten banknot na czarną godzinę, bo właśnie moja czarna, szczęśliwa godzina nastała. Każda ściereczka kosztowała 2,49 zł. W tym momencie pomyślałam, że cierpliwość została wynagrodzona i będę miała moje wymarzone bombki.
  Mimo, że Święta jeszcze się nie rozpoczęły to w sklepach już są przeceny, dzięki temu zakupiłam w drogerii  Rossmann zestaw 5 wstążek, przeceniony na 2,99 zł. Z radości, że cena taka niska zakupiłam aż cztery opakowania.

Pasiasty materiał z SNC  i wstążki z drogerii Rossmann
Moi faworyci- czerwień i biel.
Ulubiony blat roboczy - podłoga. :)
Gwiazdki ze starych gazet i tektury.

Gwiazdki z motywem serca.
Pasiaste bombki.

"Gazetowe" serduszka i gwiazdy.

7 komentarzy:

 1. Świetny pomysł - cudowna choinka!
  Podziwiam inwencję
  Pozdrawiam świątecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna,bajecznie kolorowa Twoja choinka.Bombki pasiaste fajne.
  Śniegu, niestety u mnie brak:((
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych Świąt!!!Ależ uroczo !!!!!Piękne ozdoby!!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziekuję Wszystkim za miłe słowa w komentarzach. Jedyne o czym zapomniałam przy dekorowaniu choinki, to suszone krążki owoców, ale w przyszłym roku napewno będą priorytetem :)

  OdpowiedzUsuń