czwartek, 16 lutego 2012

Moje ulubione seriale i co z tym sweterkiem :)

  Zaczęłam robić dół sweterka, ale nie przekonało mnie to połączenie, dlatego to, co widać na zdjęciu zostało sprute. Moja praca nad tym tworem ma teraz formę zabawy, czasami jestem bardzo bliska rozwiązania, a czasem bardzo daleko, czyli czasem czuję, że dobiegam do mety, a czasem czuję, że jestem dopiero na starcie. Po spruciu dołu skupiłam się na górze, która jakiś kształt już ma i zaczęłam dorabiać ściągacze wzdłuż dołu i góry, a także, o czym zdecydowałam nie dawno, plisę z przodu.

14 komentarzy:

 1. Dziękuję Ci bardzo za zaproszenie, czuję się wyróżniona:) muszę jednak odmówić gdyż...nie oglądam seriali i w ogóle nie oglądam telewizji, ale miło mi że pomyślałaś o mnie:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przynajmnie dowiedziałam się nowej rzeczy o Tobie :):):)

   Usuń
  2. Kiedyś oglądałam telewizję to właściwie mogłabym wymienić moje ulubione seriale...Zmiennicy, Alternatywy 4 (uwielbiam filmy Barei), Allo, allo Halo Milordzie i jeszcze Co ludzie powiedzą, to są angielskie komedie uwielbiałam je... nie raz je sobie przypominam na YT-bie:)))

   Usuń
  3. "Zmiennicy" to świetny serial :), a "Allo, allo" pamiętam z czasów szkoły podstawowej to był hit i bawił do łez :)

   Usuń
 2. To czekamy na rozwiązanie zabawy:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tez czekam, chciałabym, aby projekt się udał :)

   Usuń
 3. Podejrzewam, że jeszcze długa droga przed Tobą z tym sweterkiem, ale na pewno opłacalna :) Pomoc Pana X jest nieoceniona w tym przypadku :) Szaleje po blogach i widzę, że bez różnicy na wiek, prawie wszyscy oglądamy to samo :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba bardzo dłuuuuuuga ta droga :)

   Usuń
 4. Bardzo przepraszam za takie ociąganie się z odpowiedzią na zaproszenie.Ale zmogła mnie choroba i to najprawdopodobniej drugi rzut "półpaśca".
  Bardzo serdecznie Ci dziękuję, ale ja również należę do tej grupki dziwaków, którym gdyby ktoś wyniósł telewizor z mieszkania to sporo czasu by upłynęło zanim bym się zorientował że go nie ma.
  Na razie wstawiłam wcześniej zrobionego kota i idę się już na serio leczyć.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To trafiłam :) 2osoby na 5 nie ogladają seriali :):):):):):) Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i odzyskania pełni sił.

   Usuń